Magusa – İskele 1 Eylül 2012’de başlayan 164 metrekarelik villa inşaatımızı firma olarak North Steel Homes yapmıştır. Evimizin inşaası 30 Ekim 2012’de tamamlanıp, teslim edildi. Kasım 2012’den beri ve halen bu evde yaşamaktayız.

 

            Çelik evin inşaası sırasındaki hızlı ve sorunsuz iş akışı,Erken bir zamanda teslim edilmesi bizi çok memnun etmiştir.

 

            İnşaatın tamamlanmasının üzerinden 2 yaz döneminin tamamını,2 kış döneminin tamamı ve 1 kış dönemi geçirmekteyiz ve özellikle evimiz denize yakın mesafede olmasına karşın yapının ısı ve ses yalıtımı konusunda çok iyi olduğunu belirtmek isterim yaz döneminde hiçbir şekilde klima kullanmadan serin ve ferah bir ortamda geçirdik,kış dönemini ise evimiz 2 katlı olmasına rağmen oturma odamızda çok soğuklarda günde 1-2 saat tüplü sobanın tek bir gözünü açıp kapattıktan sonra gün boyunca hiçbir ısı kaybı yaşamadık hem yapının fiyatının ekonomik olması hemde enerjiden bu kadar tasarruf etmemiz bizi çok memnun ediyor.

 

            Ayrıca North Steel Homes yetkilileri klimaya ihtiyaç duymıyacağımı ve bana klima hattı çektirmemi söylemelerine karşı ben inşaat aşamasında klima hattı çektirdim keşke firma yetkililerini dinlemiş olsaydım boşuna klima hattı çektirdiğimin farkına vardım.

 

            Sonuç olarak , gerek yapım, gerekse kullanım aşamalarında çelik evin çok daha modern, çevre dostu, kullanışlı ve konforlu bir yapı olduğunu düşünmekteyiz,Ayrıca North Steel Homes Yetkililerine herşey için çok teşekkür ediyoruz.

 Saygılarımızla,MEHMET ÇAMLIDAĞ