Lefkoşa, Dikmen Boğaz bölgesinde 2013 yılının ocak ayında başlayan 200 metrekarelik müstakil ev projemizi, Kuzey Kıbrıs’ta çelik yapılarla en iyi deneyime sahip North Steel Homes firması tarafından gerçekleştirdi.

 

Güven esaslı çalışan bu firma 4 aylık kısa bir dönem içerisinde, yüksek nitelikte bir üretim sürecine imza koydu. Konutun yapılış aşamasında çevresinde oldukça dikkat çekerek, adeta ilgi odağı haline geldi.

 

Radya temel üzerine, çelik karkaslı ev yapımı bu bölgenin ilki oldu. Yapılış aşamasında da, tüketici olarak birçok kişinin ziyaret ettiği villa, betonarme yapıya oranla sağladığı ayrıcalıklarla daha da ortaya çıktı.

 

Isı yalıtım olanağı, sağlamlığı ve North Steel Homes’in güvenilirliği… Bu firma her anlamda güven esaslı çalışmaktadır. Kendi kişisel gözlemlerime dayanarak şunları söyleyebilirim;

 

North Steel Homes, insanların büyük fedakarlıklar sonrasında ev sahibi olmak için ayırdığı bütçesini, kar etmeyi düşünerek iş yapmıyor. Mühendislik olarak gerekenin yapılması için hareket ediyor. Yapılan testlerin, konut için atılan temelin, ortaya çıkarılan evin uzun yıllar ayakta kalması için uğraş veriyorlar.

 

Konut fiyatlarının yüksek olduğu bir piyasada North Steel Homes, ödediğinizin fazlasını size sunuyor. Bu firmaya sonuna kadar güvenmenin verdiği rahatlıkla, daha iyi bir evde oturmanız mümkün. Bu şekilde çalışabilen başka firmalar var mıdır?

 

Geride bıraktığımız 2 yaz,1 Kış mevsiminden beri North Steel Homes’in inşa ettiği evde oturmaktayım. Kısa bir süreç olmasına karşın evle ilgili tek bir sorun bile yaşamadım. Dahası konutun teslim edilmesinde ardından North Steel Homes, bizimle olan iletişimine devam ediyor. North Steel Homes’la işe başlamadan önce sorduğumuz soruların tümüne cevap aldık. Bizim için önemli olan bu koşulu onlarca firma arasından sadece North Steel Homes sağladı.

 

İleriki yıllarda başka bir ev yaptırmak istersem gideceğim yer, yine North Steel Homes olur. Yakın çevremde de aynı telkinde bulunarak, tanıdıklarımın başka bir yere gitmemelerini tavsiye ediyorum. Bunun nedeni ise North Steel Homes’ten aldığım güvendir. Herkesin bu kadar iyi koşullarda ev sahibini olmasını isterim…

 

Her alamda avantajlı konumdayız. Çelik yapının betonarmeye oranla sağladı bütün fırsatlar bize North Steel Homes tarafından sunuldu. Günümüzün tüm yenilik ve imkanları North Steel Homes firmasında mevcut. Bu firma kesinlikle tüketicinin çıkarlarını koruyan bir kuruluş!  

     Saygılarımla Deniz YAKAR